۱- شرایط و ضوابط استفاده از سایت
استفاده از فروشگاه اینترنتی گوشی جانبی به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
۱- خرید کالا از فروشگاه اینترنتی گوشی جانبی بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

۲- خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی [email protected] درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.

۳- اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شرکت های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی گوشی جانبی در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی گوشی جانبی مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

۴- کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

۵- فروشگاه اینترنتی گوشی جانبی هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

۶- تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی گوشی جانبی با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.

۷- سایر سایت ها و لینکهایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کامل تر به کاربر در فروشگاه لینک شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی گوشی جانبی مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

۸- ارتباط فروشگاه اینترنتی گوشی جانبی با کاربران از طریق gooshijanebi.com و gooshijanebi.ir بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

۹- فروشگاه اینترنتی گوشی جانبی به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

۲-شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی گوشی جانبی ، سایت gooshijanebi.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
۱- فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی گوشی جانبی درج نموده است.
۲- فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.
۳- ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا است.
توجه: برای ارسال های تهران و کرج هیچ هزینه ای به جز قیمت محصول از مشتری دریافت نمی گردد.
۴- مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی گوشی جانبی درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
۵- در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
۶- خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.
۷- خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

۳ -شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.
ارسال سفارشات در محدوده تهران بزرگ از طریق پست به صورت رایگان، پیک موتوری (متغیر) و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه پست (15000) و تیپاکس (متغیر) انجام می شود.
۱- حمل کلیه سفارشات توسط اداره پست جمهوری اسلامی ایران و شرکت تیپاکس صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی گوشی جانبی هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط آنها ندارد.
۲- برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط پست و تیپاکس صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایتهای: tntsearch.post.ir و http://tipaxco.com/fa که متعلق به تیپاکس است استفاده نمائید و یا با شماره تلفن ۸۴۵۷ تماس حاصل فرمایید.
۳- مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پست و تیپاکس به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

۴-شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

الف) برگشت کالا (حق انصراف)
۱- قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.
۲- بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده به مدت ۷ روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی گوشی جانبی بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک)
ب) گارانتی
مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده است (در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد) اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.

گارانتی باتری 

مدت گارانتی باتری‌ها طبق گارانتی درج شده در اطلاعات محصولات است.

موارد ابطال گارانتی باتری:

بادکردگی

ضربه و آسیب فیزیکی باتری

هرگونه تعمیر و دستکاری

گارانتی گوشی‌های طرح

7 روز مهلت تست کالا

موارد ابطال گارانتی گوشی‌های طرح و چینی:

هرگونه شکستگی و ضربه خوردگی

خرابی لوازم جانبی

پارگی و له شدگی کارتن

آب خوردگی و اتصالی

شرایط ضمانت کالاهای شرکت گوشی جانبی

الف) گوشی هایی با ضمانت شرکتی

ب) گوشی های طرح اصلی (طرح سامسونگ طرح نوکیا

ت) گوشی های برند اصلی (هوپ ونوس کاجیتل )

ث) باتری ها

ج) قاب و شاسی ها

الف) این دسته از محصولات به دلیل آن که دارای ضمانت شرکتی بین 12تا18 ماهه هستند و توسط شرکت وارد کننده گارانتی شده‌اند درصورت هرگونه ایراد از شروع تاریخ خرید و کارت ضمانت، شرکت گارانتی کننده مسئول پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد و شرکت واسط (گوشی جانبی) در ضمانت آن دخیل نیست.

*مرجوعی این کالا‌ها در صورتی امکان‌پذیر است و شامل یک هفته ضمانت تعویض گوشی جانبی می گردد که پلمپ و کارتن گوشی باز نشده باشد و کارتن از لحاظ فیزیکی سالم باشد.

ب) این محصولات موجود در فروشگاه گوشی جانبی شامل 7روز ضمانت تست می باشند:

شرایط ضمانت تست کالا

1. ایراد ناشی از ضربه خوردگی، آب خوردگی، نوسانات برقی و هرگونه ایراد فیزیکی که برای گوشی و کارتن و لوازم جانبی آن ایجاد گردد کالا را از گارانتی خارج می‌کند.

2. درصورت ایراد نرم افزاری و سخت افزاری غیرقابل حل، دستگاه برای مشتری تعویض می‌گردد.

3. درصورت پشیمانی از خرید، فروشگاه این فرصت را برای مشتریان ایجاد نموده که ظرف مدت 48ساعت ضمن اعلام به شرکت در صورتی که بسته بندی باز نشده باشد کالا را مرجوع و مبلغ آن را ظرف مدت 48ساعت دریافت نمایید.

پ) شرایط ضمانت این محصولات مانند بند دو می باشد.

ث) ضمانت باتری

مشتریان برای دریافت اطلاع در مورد ضمانت باطری باید به سایت درج شده مراجعه نمایند

ج) قاب و شاسی‌ها از ضمانت و سلامت فیزیکی کالا برخوردارند.